OSOBNOSTI, NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT

Jana Hemelíková
Jana Hemelíková

Tanečnice, lektorka, koučka, vystudovala Konzervatoř obor hudebně-dramatický. Studovala indický tanec a flamenco doma i v zahraničí. Má 16 let praxe v oblasti výuky indického tance a flamenca (pro přední pražská tanečně-sportovní centra a Národní divadlo). Účinkovala se skupinou Peňa Flamenca a založila skupinu indického tance Rása. Vlastní artové projekty (Šivovo kolo života v divadle ABC, Tanec pro Asii). Prošla mnoha seberozvojovými semináři pořádanými společností Felicius o. p.s. Absolvovala Akreditovaný kurz profesionálních koučů a Akademii NLP u společnosti Caoching World.

Veronika Kašáková
Veronika Kašáková

Česká modelka a finalistka České Miss 2014. V roce 2015 dostala ocenění v kategorii dobrý skutek v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje. V roce 2016 založila Nadační fond Veroniky Kašákové, který podporuje děti v dětských domovech tak, aby mohly žít plnohodnotný život a byly připraveny na překážky v běžném životě po opuštění dětského domova. Od února 2017 je tváří kosmetické značky Oriflame. Spolupráce probíhá skrze Nadační Fond Veroniky Kašákové a má za cíl podpořit padesát dětí z dětských domovů z celého Česka v jejich snech a pomoci jim postavit se na vlastní nohy. Součástí projektu je i osmnáct proměn pro děti, které nejlépe splnily zadané cíle a mají dlouhodobě dobré výsledky. Tento projekt se jmenuje Proměny s Veronikou, je to projekt k padesátému výročí založení společnosti Oriflame pro rok 2017.

Lilia Khousnoutdinova
Lilia Khousnoutdinova

Publicistka, návrhářka, cestovatelka (a duší revolucionářka) hluboce zamilovaná do Bhutánu, kam vede i výpravy a vypomáhá s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Spoluzakladatelka Ecstatic Fashion, Ecstatic Travel a několika dalších projektů pod firmou Ecstatic s.r.o. Členka správní rady a zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko a Friends of Bhutan: Czech Republic. Vede projekt Cesta Extáze kde provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a uchopení své jedinečnosti. Spoluzakladatelka prvního výcviku ceremonialistek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů. Vydala čtyři knihy s ženskou tématikou, včetně populární knihy Ženské příběhy a provokativní kolekce šperků. Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Přednášela v rámci projektů TEDxPragueWomen, Ženy Ženám, Inspired Women, Světového Týdnu Respektu k porodu a České Asociace Dul. Dnes žije mezi Dillí, Thimphu, Londýnem, a občas zavítá i do Prahy.

Tomáš Rychnovský
Tomáš Rychnovský

Dr. Tomáš Rychnovský Ph.D. vystudoval fyzioterapii a je specialistou na léčbu a prevenci bolesti v pohybovém systému. Je žákem Prof. Dr. Pavla Koláře Ph.D., přednosty rehabilitační kliniky v nemocnici Motol, u něhož působil 10 let a kde mohl vnímat základ pro nejnovější ověřené terapeutické postupy, které používá ve své praxi a které jsou ověřené mj. na vrcholových sportovcích. Od roku 2001 provozuje soukromou fyzioterapeutickou praxi pro dospělé. V roce 2006 rozšířil praxi o dětskou část a provádí diagnostiku a terapii hybných poruch novorozenců (držitel certifikátu garantovaného Mezinárodní Vojtovou společností). Přednáší na 2. lékařské fakultě UK a na Pražské psychoterapeutické fakultě. Pořádá speciální semináře, které se zabývají předáváním zkušeností z oblasti tělesné, cvičením i přednášením o tom, jak se zbavit bolesti v těle a předcházet jim a rovněž o najití rovnováhy a stability mysli, naučit se zacházet, ale i předcházet stresům a být v životní pohodě.

Margit Slimáková
Margit Slimáková

Margit je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zpopularizovala u nás Zdravý talíř, který rychle nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Nově je také odbornou garantkou přelomové iniciativy Skutečně zdravá škola, která usiluje o regulaci bufetů a prodeje sladkostí ve školách, po vzoru vyspělejších zemí. Má 3 děti a žije v Praze.

Vesna
Vesna

Vesna je hudební projekt včele se čtyřmi osobitými ženami, které představují slovanské bohyně jara, léta, podzimu a zimy. Vesna stylově propojuje slovanský folklór a klasickou hudbu, objevují se v ní i prvky jazzu a world music. Písně, vytvořené frontmankou Patricií, se vyznačují jímavými melodiemi a snovou harmoniií, texty navozují obrazy přírody a tradičního lidového života. Vizí Vesny je reprezentovat bohatost slovanské kultury v mezinárodním měřítku. Čtyři slovanské bohyně jsou v kapele reprezentovány Patrícií (zpěvačka, autorka písní a leader VESNY), Tanitou Yankovou (klavíristka), Andreou Šulcovou (flétnistka) a Bárou Šůstkovou (houslistka).

KONTAKT

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:

 

floweewoman@flowee.cz

 


Nabízíme vám možnost prezentovat vaše produkty či služby účastníkům konference. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.